Půjčky a úvěry pro podnikatele
Menu

Střednědobé půjčky

Společnost YARIS zájemcům poskytuje střednědobé půjčky. Jejich splatnost se pohybuje v řádech měsíců. Nemusíte se tedy vázat na dlouhé roky. Jde o ideální typ půjček pro podnikatele i fyzické osoby ve chvíli, kdy potřebují investovat, případně plánují nějaké nákupy spotřebního zboží apod.


Výhodou nebankovní střednědobé půjčky od naší společnosti, je rychlost vyřízení, peníze můžete mít na bankovním účtu už do pouhých 72 hodin od podání žádosti. Kromě toho nemusíte dokládat, k čemu peníze využijete, jde totiž o bezúčelovou půjčku. Záleží tedy jen na vás, zda finance vložíte do své podnikatelské činnosti, nebo jimi třeba pokryjete rodinné výdaje.


U střednědobé půjčky je třeba ručení nemovitostí. Díky tomu si lze požádat klidně až o 5 milionů korun, přičemž vždy záleží na hodnotě nemovitosti, jíž hodláte ručit. Předností této střednědobé půjčky je dále fakt, že se vše dá vyřídit na dálku, tedy online a po telefonu.

 

Kontaktní formulář

* - povinné položky

Často kladené otázky

Pro koho je půjčka určena?

Půjčku poskytujeme pouze podnikatelům, kteří potřebují peníze. Je důležité, aby jste měli IČO a mohli ručit nemovitostí.

Je nutné sdělit důvod půjčky?

Nezajímá nás, proč si půjčujete a na co peníze potřebujete. To je Vaše soukromí. My jsme tu od pomoci.

Nabízíte i jiné služby než jen půjčování peněz?

Ano, krom půjčky se na nás lze obrátit i s finančním poradenstvím. 

Musím platit další nějaké poplatky?

Není důvod! Schvalování u nás je bez poplatků a není třeba platit ani žádné zprostředkovatele. Peníze si půjčujete přímo od nás!

Co se stane, když budu mít problém splácet?

Každému se může stát, že se dostane do situace, kdy nebude moct dále splácet. To se dá ovšem v pořádku společně dořešit. Společně se budeme snažit najít to nejlepší řešení, které pomůže jak Vám, tak i nám do budoucna řešit podobné situace.

Otázky