Půjčky a úvěry pro podnikatele
Menu

Krátkodobé půjčky

Každý se někdy dostane do finančních potíží. Máte-li chvilkový nedostatek peněz, pak můžete využít krátkodobé půjčky naší společnosti YARIS, jejímž získáním vyřešíte svůj problém během pár hodin. Jakmile pak peníze budete mít opět k dispozici, půjčku stejně snadným způsobem splatíte.

U krátkodobé půjčky od nebankovní společnosti nemusíte složitě dokazovat, k jakému účelu poskytnuté finanční prostředky hodláte upotřebit. Záleží tedy jen na vás. Vysokému procentu úspěšných žadatelů o tento typ půjčky nahrává i fakt, že oproti bankovním úvěrům není zapotřebí dokládat velké množství dokumentů.


Disponujete-li vlastní nemovitostí, může být výše půjčky klidně v řádech milionů korun. O svoji nemovitost se samozřejmě nemusíte nijak obávat, stačí, když si v rámci krátkodobé půjčky vhodně nastavíte splátkový kalendář, abyste jej byli schopni řádně plnit.

 

Kontaktní formulář

* - povinné položky

Často kladené otázky

Pro koho je půjčka určena?

Půjčku poskytujeme pouze podnikatelům, kteří potřebují peníze. Je důležité, aby jste měli IČO a mohli ručit nemovitostí.

Je nutné sdělit důvod půjčky?

Nezajímá nás, proč si půjčujete a na co peníze potřebujete. To je Vaše soukromí. My jsme tu od pomoci.

Nabízíte i jiné služby než jen půjčování peněz?

Ano, krom půjčky se na nás lze obrátit i s finančním poradenstvím. 

Musím platit další nějaké poplatky?

Není důvod! Schvalování u nás je bez poplatků a není třeba platit ani žádné zprostředkovatele. Peníze si půjčujete přímo od nás!

Co se stane, když budu mít problém splácet?

Každému se může stát, že se dostane do situace, kdy nebude moct dále splácet. To se dá ovšem v pořádku společně dořešit. Společně se budeme snažit najít to nejlepší řešení, které pomůže jak Vám, tak i nám do budoucna řešit podobné situace.

Otázky