Půjčky a úvěry pro podnikatele
Menu

Půjčky pro podnikatele, úvěry na podnikání ihned

Potřebuje Vaše podnikání finanční podporu a nemáte se od čeho odrazit? 

Půjčujeme půjčky a úvěry proti zástavě nemovitosti. Naší prioritou jsou půjčky pro podnikatele, tzv. osobám s IČO. Zároveň poskytujeme veškerý právní servis spojený s půjčováním a samotným úvěrem. 

Půjčky pro živnostníky a OSVČ 

Každé podnikání potřebuje neustálé investice a inovace. Je potřebný růst a zdokonalování. Náklady patří ve většině případech k největším problémům v podnikání.  

Nezáleží nám, zda potřebujete půjčit na novou výstavbu nebo rekonstrukci. Půjčíme Vám až 5 milionů na jakýkoliv podnikatelský záměr. Stačí vyplnit formulář a peníze budete mít na cestě. Díky dlouhodobé činnosti v oboru jsme poznali spoustu podnikatelů, kterým jsme mohli pomoc s podnikáním nebo při jejich startech.

Více >>

Půjčky pro start-upy

Chcete začít podnikat, ale nemáte peníze? Půjčujeme peníze lidem s dobrým nápadem a chutí podnikat. 

Ať už zakládáte novou firmu nebo se chystáte vyvíjet, základem je mít dostatek peněz.
Ne vždy máme ale to štěstí, abychom je měli. Nebojte se začít podnikat a plnit si své sny. S námi jste o krok blíž k jejich realizaci. Rádi si Váš nápad vyslechneme a podpoříme ho pro rychlejší začátek. Nemusíte se tak bát dlouhého posuzování a papírování. Stačí nám jedna osobní schůzka a můžete vše odstartovat. 

Více >>

Krátkodobé půjčky

Půjčku na krátkou dobu neboli krátkodobou půjčku si vyřizujete pro překonání těžké životní situace nebo při úplném nedostatku peněz.  

Krátkodobou půjčku budete mít od nás do 3 dnů. Nemusíte se přitom bát žádných poplatků předem. Půjčku lze získat v rozmezí od 50 tisíc do 5 milionů a to bez prokazování Vašich příjmů. Jediné, co požadujeme, je ručení na půjčku nemovitostí do max. 50% její tržní hodnoty. Jelikož se jedná o krátké půjčení peněz, doba splatnosti se pohybuje od 1 do 3 měsíců s možností dalšího prodloužení.

Více >>

Střednědobá půjčka

Půjčka na střední dobu neboli střednědobá půjčka je vhodná pro ty, kteří potřebují větší finanční obnos na nečekaný náklad. 

Střednědobou půjčku od nás získáte do 3 dnů. Nemusíte se přitom bát žádných poplatků předem. Půjčku lze získat v rozmezí od 50 tisíc do 5 milionů. Není třeba prokazovat Vaše příjmy, jediným ručením je zde zajištění nemovitosti do max. 50% její tržní hodnoty. Termín splatnosti střednědobé půjčky se pohybuje od 5 do 6 let. Naše společnost ale nabízí možnost delšího prodloužení.

Více >>

Často kladené otázky

Pro koho je půjčka určena?

Půjčku poskytujeme pouze podnikatelům, kteří potřebují peníze. Je důležité, aby jste měli IČO a mohli ručit nemovitostí.

Je nutné sdělit důvod půjčky?

Nezajímá nás, proč si půjčujete a na co peníze potřebujete. To je Vaše soukromí. My jsme tu od pomoci.

Nabízíte i jiné služby než jen půjčování peněz?

Ano, krom půjčky se na nás lze obrátit i s finančním poradenstvím. 

Musím platit další nějaké poplatky?

Není důvod! Schvalování u nás je bez poplatků a není třeba platit ani žádné zprostředkovatele. Peníze si půjčujete přímo od nás!

Co se stane, když budu mít problém splácet?

Každému se může stát, že se dostane do situace, kdy nebude moct dále splácet. To se dá ovšem v pořádku společně dořešit. Společně se budeme snažit najít to nejlepší řešení, které pomůže jak Vám, tak i nám do budoucna řešit podobné situace.

Otázky