Půjčky a úvěry pro podnikatele
Menu

Půjčky pro Start-upy

Máte vynikající podnikatelský nápad, avšak k jeho realizaci vám chybí peníze? Pak využijte možnosti získání výhodné půjčky pro Start-upy! Začínajícím a inovativním projektům je třeba pomoci, jinak se často nemohou uskutečnit, přestože se jedná o skutečně zajímavé a ambiciózní plány.


Ke sjednání půjčky pro Start-upy potřebujete jen IČO a nemovitost, kterou budete ručit. U žádosti nemusíte uvádět účel, k němuž peníze potřebujete. Jejich využití záleží jen a jen na vás. Sami si rovněž zvolíte ideální splátkový kalendář tak, aby vás jednotlivé platby nemusely příliš zatěžovat.


S půjčkou pro Start-upy se dají dělat skutečně velké věci. Zatímco drtivá většina tuzemských bank vás odmítne s tím, že nemá potřebné záruky, u naší společnosti nepochybně uspějete. Procento kladně vyřízených žádostí se pohybuje až kolem 90 procent. Je to dáno minimálními nároky, rychlým procesem vyřízení a ohleduplným přístupem ke všem zájemcům. Veškeré žádosti o půjčky pro Start-upy se řeší maximálně individuálně. Nemusíte chodit nikam na pobočku, vyřízení půjčky pro Start-upy se dá realizovat prostřednictvím internetu a po telefonu.

 

Kontaktní formulář

* - povinné položky

Často kladené otázky

Pro koho je půjčka určena?

Půjčku poskytujeme pouze podnikatelům, kteří potřebují peníze. Je důležité, aby jste měli IČO a mohli ručit nemovitostí.

Je nutné sdělit důvod půjčky?

Nezajímá nás, proč si půjčujete a na co peníze potřebujete. To je Vaše soukromí. My jsme tu od pomoci.

Nabízíte i jiné služby než jen půjčování peněz?

Ano, krom půjčky se na nás lze obrátit i s finančním poradenstvím. 

Musím platit další nějaké poplatky?

Není důvod! Schvalování u nás je bez poplatků a není třeba platit ani žádné zprostředkovatele. Peníze si půjčujete přímo od nás!

Co se stane, když budu mít problém splácet?

Každému se může stát, že se dostane do situace, kdy nebude moct dále splácet. To se dá ovšem v pořádku společně dořešit. Společně se budeme snažit najít to nejlepší řešení, které pomůže jak Vám, tak i nám do budoucna řešit podobné situace.

Otázky