Půjčky a úvěry pro podnikatele
Menu

Půjčky pro živnostníky a OSVČ

Máte vlastní firmu, případně podnikáte na živnostenský list jako osoba samostatně výdělečně činná? Někdy se může stát, že potřebujete finanční injekci, díky níž byste svoji podnikatelskou činnost pořádně rozjeli. Pak je tu pro vás možnost získat půjčku od společnosti YARIS.


Stačí splnit několik základních podmínek. Doložíte IČO a ručíte nemovitostí. Velkou předností půjčky pro živnostníky a OSVČ je fakt, že není třeba dokládat, nač poskytnuté peníze použijete. Peníze získáte už během 72 hodin. Ani nikde nemusíte hledat pobočku dané firmy, vše se dá realizovat přes internet, kde vyplníte počáteční žádost, na jejímž základě se vám ozve zástupce společnosti a vyřídí s vámi nezbytné detaily.


V rámci půjčky pro živnostníky a OSVČ lze obdržet klidně až 5 milionů korun. Výše úvěru kromě jiných aspektů záleží na hodnotě nemovitosti, kterou hodláte ručit.
Nastartujte svoji společnost rychlou finanční injekcí v podobě výhodné půjčky pro živnostníky a OSVČ.

 

Kontaktní formulář

* - povinné položky

Často kladené otázky

Pro koho je půjčka určena?

Půjčku poskytujeme pouze podnikatelům, kteří potřebují peníze. Je důležité, aby jste měli IČO a mohli ručit nemovitostí.

Je nutné sdělit důvod půjčky?

Nezajímá nás, proč si půjčujete a na co peníze potřebujete. To je Vaše soukromí. My jsme tu od pomoci.

Nabízíte i jiné služby než jen půjčování peněz?

Ano, krom půjčky se na nás lze obrátit i s finančním poradenstvím. 

Musím platit další nějaké poplatky?

Není důvod! Schvalování u nás je bez poplatků a není třeba platit ani žádné zprostředkovatele. Peníze si půjčujete přímo od nás!

Co se stane, když budu mít problém splácet?

Každému se může stát, že se dostane do situace, kdy nebude moct dále splácet. To se dá ovšem v pořádku společně dořešit. Společně se budeme snažit najít to nejlepší řešení, které pomůže jak Vám, tak i nám do budoucna řešit podobné situace.

Otázky